top of page

O nas.

Podstawowym założeniem działalności naszej pracowni jest swoboda twórcza oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Szczególną uwagę zwracamy na dopasowanie projektu, zarówno w wymiarze estetycznym jak i funkcjonalnym, do Państwa potrzeb.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu: architektury, architektury wnętrz oraz konstrukcji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz stałym śledzeniu aktualnie panujących trendów światowych w architekturze, sztuce i designie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

mgr inż. arch. Michał Piotr Chmielewski

Plik_000 (15).jpeg

Architekt, artysta, grafik. Osoba zakochana w szeroko rozumianej sztuce wizualnej. Na co dzień łączy pracę architekta z pasją malarską i projektowaniem graficznym. Osoba stawiająca na rozwój, odkrywanie nowych pespektyw, podejmowanie ciągłych wyzwań.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w jednej z Warszawskich pracowni architektonicznych skupiających się na budownictwie wielorodzinnym i usługowym, a także w pracowni zajmującej się projektowaniem wnętrz.

W swojej pracy stawia na nieszablonowe rozwiązania i dobry design, wychodząc z założenia, że dobry projekt to taki, który jest maksymalnie zindywidualizowany.

Jego prace można było zobaczyć na wystawach architektonicznych, jak i w galeriach związanych ze sztuką.

mgr inż. arch. Damian Dubielecki

DAMIAN ZDJECIE1.jpg

Architekt z doświadczeniem w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz usługowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w jednym z większych Warszawskich biur projektowych - GiS Architekci, koordynując realizacje dużych projektów, między innymi osiedla City Sfera w Warszawie. Współtwórca konkursowej koncepcji zagospodarowania terenów pofabrycznych w mieście Bydgoszcz.

W swojej pracy wykazuje się przede wszystkim profesjonalizmem i fachową wiedzą techniczną. Prowadzenie wymagających projektów, koordynowanie zespołem oraz działania wymagające specjalistycznej wiedzy z zakresu architektury, nie stanowią dla niego problemu.  W projektowaniu łączy funkcjonalność z nienaganną i oryginalną estetyką.

bottom of page