top of page

O nas.

Podstawowym założeniem działalności naszej pracowni jest tworzenie jakościowych i profesjonalnych projektów wnętrz, z zachowaniem przystępnych cen i terminów realizacji. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz śledzeniu aktualnie panujących trendów w architekturze, sztuce i designie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. 

 

Nasi projektanci to architekci z pełnym wykształceniem i doświadczeniem w zawodzie. Projekty, które wydajemy, zawierają nie tylko wysokiej jakości wizualizacje, ale przede wszystkim w pełni profesjonalne i szczegółowe rysunki techniczne, dzięki którym wykonawcy bez problemu zrealizują założenia projektowe. Wybierając biuro projektowe warto postawić na profesjonalnych architektów. 

 

Chcemy realizować projekty wnętrz na jak najwyższym poziomie, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny i terminów realizacji, dlatego aby było to możliwe, tymczasowo zrezygnowaliśmy z prowadzenia nadzorów autorskich na budowie. Nasze projekty mają być tak szczegółowe i profesjonalne, aby wykonawcy nie mieli wątpliwości przy realizacji ich założeń.

 

W swojej pracy stawiamy na stały kontakt z klientem i dostosowanie projektu do Państwa potrzeb. Konsultacje w sprawie projektu prowadzimy w jego trakcie jak i po wydaniu, bez ograniczeń: możecie do nas dzwonić, pisać i odwiedzać nas w pracowni na warszawskiej woli.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

bottom of page